Nyhende
Februar 2011 - bilde
"Frå Karistovsvingen" vart kåra til beste bilde i februar
Av dei innsendte bilda i februar, vart det bilde "Frå Karistovsvingen" som Kjell Mortveit hadde sendt inn som vart kåra til månadens bilde.

Bilde som fekk flest stemmer i februar var bilde Frå Karistovsvingen tatt av Kjell Mortveit.
I tillegg til vinnarbilde vart det sendt inn eit plantebilde i februar, som du kan sjå nærmare på under Bildegalleriet - Planter.
Herved får Kjell Mortveit hederlig omtale gjennom dette nyheitsskrivet og ved å ha bilde sitt på Bildegalleriet i omlag ein månad.
I mars er det til no sendt inn tre landskapsbilder og eit dyrebilde, sjå også desse under Bildegalleriet - Landskap / Dyreliv
De andre som også har eit digitalt kamera, ikkje vere redde for å sende inn eit bilde og del det med oss andre på Vikanenett. Send inn bilde til ha-roeyr@online.no.
Ver og med på å stemme fram beste bilde i februar ved å trykke på tittelen under bilde og fylle ut skjemaet. Du kan stemme når du vil og på så mange bilder du vil, heile månaden og litt ut i neste.
(Sist oppdatert 10.mars 2011, 23:38)