Nyhende
August 2012 - bilde
"Batman" fekk flest stemmer i august
Av dei 3 innsendte bilda i august, vart det bildet "Batman" som Kjell Mortveit hadde tatt som fekk flest stemmer denne månaden.

Totalt var det gitt 9 stemmer i august på dei 3 innsendte bilda.
Det var kun ein fotografar som hadde sendt inn bilder denne månaden.
Sjå nærmare på desse og andre bilder under bildegalleriet ( Landskap / Dyreliv / Hendingar / Planter ).
Herved får Kjell Mortveit hederlig omtale gjennom dette nyheitsskrivet og ved å ha bilde sitt på Bildegalleriet i omlag ein månad.
De andre som også har eit digitalt kamera, gjer vel i å sende inn eit bilde og del det med oss andre på Vikanenett. Send inn bilde til ha-roeyr@online.no.
Ver og med på å stemme fram beste bilde i september ved å trykke på "Lik dette" under bilde eller ved å sende meg ein mail. Du kan stemme når du vil og på så mange bilder du vil, heile månaden og litt ut i neste.
Det er no 188 som likar Vikanenett på Facebook, følg med du også på www.facebook.no/vikanenett.
(Sist oppdatert 10.september 2012, 17:32)